Op 14 mei neemt Caroline jou mee op fotosafari over het statige landgoed Clingendael in Den Haag. Van majestueuze beuken en prachtig aangelegde tuinen tot het huis zelf; alles in dit statige park ademt een rijke historie. Het hoogtepunt vormt de Japanse tuin vol bloeiende azalea’s en rododendrons. Tijdens de fotografieworkshop gaan we volop aan de slag met het fotograferen van planten en insecten.

Na ontvangst met koffie en thee geeft Caroline een korte introductie over Clingendael en tuinfotografie. Vervolgens gaan we zelf aan de slag op het landgoed. Aan de hand van enkele opdrachten word je uitgedaagd om bloemen en insecten steeds op een andere, creatieve manier te fotograferen. Caroline geeft veel 1-op-1 feedback en staat altijd open voor vragen. Zij neemt zelf ook haar camera mee. Op die manier kan zij laten zien hoe zij zelf een onderwerp zou fotograferen.
Alle deelnemers selecteren thuis hun beste foto’s en sturen die per e-mail naar Caroline op. Vervolgens ontvangt iedereen een document waarin de feedback op alle foto’s is gebundeld. Zo leer je niet alleen van jouw eigen beelden, maar ook van andermans fotografie.
De laagdrempelige fotografieworkshop is geschikt voor alle natuurliefhebbers die ervan houden om planten, bloemen en insecten te fotograferen. Je hebt geen dure camera’s of voorzetlenzen nodig. Ook met een compactcamera kun je mooie foto’s maken.
Aanmelden
Deze workshop geef ik in samenwerking met Groei & Bloei Wassenaar. Doe jij graag mee? Stuur dan een mail naar voorzitter Wim Westgeest: wwestgeest8@gmail.com.
Duur
18.00-20.00 uur
Datum
14 mei
Max. aantal deelnemers
10
Min. aantal deelnemers
4
Bereikbaarheid
Auto en openbaar vervoer
Te wandelen afstand
Enkele kilometers
Inclusief
Koffie, thee, iets lekkers en een hand out met basistheorie.
Prijs
€ 25,- incl. BTW
Benodigdheden
Digitale camera. Verschillende type lenzen geschikt.
Locatie
Landgoed Clingendael – Clingendael 7, 2597 VH Den Haag